Кошик
1 відгук
AMCOparts
+380504131202
+380673284778

ПІДМІТАЛЬНО-ПРИБИРАЛЬНА МАШИНА AGATA ZM

Agata ZM-1250 - це найменша підмітально-прибиральна машина виробництва Pronar і є відповіддю конструкторів         компанії на потреби ринку в маневрених малогабаритних машинах з невеликою робочою шириною. для її обслуговування досить трактора потужністю хв. 25 к.с.

Agata ZM-1250 має таку ж конструкцію, як і підмітально-прибиральні машини Agata ZM-1400, 1600 і Agata ZM-2000. Відрізняється робочою шириною, яка менше, ніж в інших моделях і становить 125 см. Завдяки використанню бічної щітки, що входить в додаткове оснащення, ширина може бути збільшена до 1650 см.

Опорні коліщатка ZM-1250 виготовлені з алюмінієвого сплаву і мають тверді шини, стійкі до пошкоджень під час роботи на нерівностях. Кожне коліщатко має захист від неконтрольованого випадання в разі втрати блокуючого шкворня або при регулюванні висоти. Відключення приводу бічної щітки здійснюється за допомогою одного важеля. Після підйому щітки вгору вона блокується шворнем.

           

Таке рішення особливо зручно, коли підмітально-прибиральна машина змітає сміття на сторону, а сміттєвий ящик демонтований.Можливість регулювання площині обертання бічний щітки сприяє більш ретельного прибирання сміття з узбіч доріг і з-під бордюрів. Її швидкість плавно змінюється за допомогою обертової рукоятки, розміщеної на гідравлічному блоці. Після від'єднання від носія машина ставиться на опору, a гідравлічні проводи кріпляться на тримачі з напівкруглими отворами. Включення зрошувачів здійснюється за допомогою кнопки в кабіні оператора. Тиск рідини в зрошувачах  регулюється за допомогою рукоятки на водяному насосі, розміщеному під баком.

Як головна, так і бічна щітка виготовляються зі зносостійких матеріалів. Нові щітки можна придбати у Відділі запасних частин компанії АГРОМАРКЕТ+.

В якості додаткового оснащення доступні щітки різного ступеня жорсткості: м'яка щітка тільки з синтетичного волокна РР і жорстка щітка зі вставками з металевого дроту різного діаметру. Вибір щітки обумовлений типом поверхні, що прибирається.

Якщо Ви хочете агрегатувати підмітально-прибиральна машина з носієм, що не оснащеним триточковою системою навішування, Pronar - на замовлення - може виготовити систему навішування для фронтальних навантажувачів, телескопічних навантажувачів, екскаваторів та інших машин, що вимагають індивідуальних технічних рішень.

Безперечною перевагою трьох моделей підмітально-прибиральних машин (ZM-1250, ZM-1400, ZM-1600 і ZM-2000) є можливість їх обладнання додатковим оснащенням, навіть таким, яке не було замовлено клієнтом. Це можливе завдяки однаковою базової конструкції різних версій підмітально-прибиральної машини даної моделі.

Універсальність пристрою підмітально-прибиральної машини проявляється в можливості агрегування її як ззаду, так і спереду носія, з яким вона буде працювати. Турбота про деталі конструкції підвищує надійність і безпеку користування підмітальними машинами, а тим самим підвищує їх конкурентоспроможність. Pronar, крім моделі Agata ZM-1250, також випускає інші підмітально-прибиральні машини: Agata ZM-1400, Agata ZM-1600 та Agata ZM-2000.

 

Інші статті