Кошик
1 відгук
AMCOparts
+380504131202
+380673284778

Сільськогосподарська техніка

На українському ринку сільгосптехніки і устаткування представлені високотехнологічні та надійні агрегати для обробки пошти, внесення добрив, сівби і збирання врожаю.

В Україні до техніки фермери пред'являють особливі умови. Сільськогосподарське обладнання повинно бути продуктивним, універсальним у використанні і простим в обслуговуванні і експлуатації.

Від сучасної сільськогосподарської техніки потрібно можливість індивідуальної настройки під особливості кожного поля, його рельєф, структуру, погодні умови в регіоні. Крім того, щоб виключити простої в обслуговуванні полів необхідна наявність сервісних центрів і доступність запчастин.

Каталог сільськогосподарської техніки від ТМ AMCOparts

• Monosem (Франція) - займає лідируючі позиції з продажу сівалок точного висіву і просапних культиваторів;

• Capello (Італія) - відомі своїми економічними і надійними жатками і розвиненою мережею техобслуговування;

• TMC Cancela (Іспанія) - техніка нового покоління, яка існує з 1971 року. Компанія виробляє машини-мульчери лісової і сільськогосподарської лінії.

• MX (Франція) - обладнання до тракторів, передні навести ТСН, противаги, робочі органи до навантажувачів.

У нашому каталозі сільськогосподарської техніки представлено обладнання даних виробників. Заходьте в каталог сільськогосподарської техніки, де Ви знайдете цікавить с / г обладнання.

Продаж сільськогосподарської техніки

Продаж сільськогосподарської техніки - відповідальна і складна робота, адже ми відповідаємо за якість обладнання, як нового, так і колишнього у користуванні.

Ми реалізуємо тільки якісну і передову продукцію для успішного ведення агробізнесу. Умови продажу в ТМ AMCOparts найвигідніші.

Представлена ​​в каталозі сільськогосподарська техніка відповідає вимогам фермерів України.

Всі агрегати і машини, виставлені на продаж, мають необхідними сертифікатами та дозволами, що дозволяють працювати як на території України, так і за її межами.

Фахівці ТМ AMCOparts дотримуються методу консультативних продажів. Всі продажі засновані на потребах клієнтів і на особистих консультаціях.

Співпраця після продажу

Сучасна сільськогосподарська техніка має технічно складну конструкцію і вимагає професійного підходу в обслуговуванні. Сільгосптехніка, куплена у нас, за бажанням власника може обслуговуватися фахівцями наших мобільних бригад. Вартість технічного обслуговування і поточного ремонту ми пропонуємо обговорити окремо, надавши Вам найвигідніші умови.